Arama
Zeytinburnu Merkez
Seyit Nizam Mah. Mevlana Cad. No: 52
Zeytinburnu / İstanbul

Şişli Prestij
Merkez Mah., Abide-i Hürriyet Cad., No:133/A
Şişli / İstanbul

Tel: 0212 510 55 55
Email: info@yasarusta.com

Tüm Satış Noktalarına Göz Atın
Sosyal Medya
0
Alışveriş sepetiniz boş!
media
media
media

Yaşar Usta Baklava ve Burma Kadayıf olarak birden çok şerbetli tatlımızla halkımıza 1986’dan beri hizmet vermekteyiz. Sağlık ve hijyen bakımından ilk günümüzden beri ürettiğimiz ürünlerde hiçbir şekilde taviz vermemekteyiz. Kullandığımız her ürünü insan sağlığına zararı olmayacak bir şekilde katkısız ve doğal ürünlerle elde ediyoruz. Ürünlerimizin içeriğini müşterilerimize önceden söyleyip, bir alerji durumunda tedbiri elden bırakmıyoruz. Ürünlerimiz günlük olarak satışa çıkar. Taptaze bir şekilde servisi yapılır. Kesinlikle kullandığımız içeriklerde insan sağlığına zarar verecek maddeler kullanılmamaktadır. Glikoz hiçbir ürünümüzde bulunmamaktadır.

Ağızda inanılmaz bir lezzet keyfi sağlayan, bol bol dökülmüş yöresel Gaziantep fıstığı, Urfa'nın sade yağı ve ustalarımızın hünerli elleriyle geleneksel burma kadayıf ve baklavalarımızı ilk günkü tutkuyla müşterilerimize takdim etmekteyiz.

Bu sayede, Yaşar Usta'nın 'Damak Tadınız ve Lezzet Anlayışınız'a olan inancıyla başlattığı bu yolculukta, Yaşar Usta Burma Kadayıf & Baklava ailesi olarak 8 şube ve e-ticaret mağazamız ile kalite ve lezzetimizden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz...Yaşar Usta

Burma Kadayıf & Baklava

  • Oca 2, 2019
  • Yorum: 0
Yorum: 0
Yorum yok
Yorum Yap

E-mail adresiniz yayınlanamaz. Gerekli alanlar işaretlendi*