YAŞAR USTA

1986’da başlayan tatlı serüvenini yıllar içerisinde büyük bir başarı hikayesine dönüştürmüştür. İlk günden beri burma kadayıflarının lezzeti ile nam salan Yaşar Usta daha sonra baklava çeşitleri ile de kalite ve lezzetten ödün vermeden ürün yelpazesini genişletti.

Baklava çeşitleri ile de damakları şenlendiren Yaşar Usta 2015 yılının ilk aylarında Yenibosna’daki üretim tesislerinde ünü günden güne yayılan efsanevi “Sütlü Bitter Baklava”sını üreterek kendini yenilemeye devam etti.

Zaman içerisinde çok ilgi gören Sütlü Bitter Baklava halk arasında Soğuk Baklava olarak anılmaya başlamıştır. Bugün Türkiye‘de bir çok firma tarafından benzerleri üretilmeye çalışılsa da bu çabalar başarıya ulaşamamıştır. Sadece Yaşar Usta’da deneyimleyebileceğiniz bu lezzetin sırrı, gizli tarifi ve kullanılan yöresel malzemelerin birlikte muhteşem bir uyum yakalamasından kaynaklanmaktadır.

"Yaşar ustaya göre yaptığı işin kalitesine değer katan yegane şey şüphesiz ki müşterilerine sunduğu lezzetlerden aldığı olumlu geri dönüşlerdir."

Yaşar Usta’nın 7’den 70’e herkesin damak tadına hitap ettiği bu yolculukta, Yaşar Usta Burma Kadayıf & Baklava ailesi olarak 8 şubemiz ve e-ticaret mağazamız ile kalite ve lezzetten ödün vermeden sizlere hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Geleneklerine bağlı olarak esnaflık ruhunu yaşatmaya devam eden, franchise sisteminin kaliteyi koruyamadığına inanan Yaşar Usta, kullandığı malzemeleri 40 yılı aşkın ticari dostluklarla tedarik etmektedir. Yıllara dayanan bu dostluk ilişkileri ve ticari tecrübeleri ile Yaşar Usta sektöründe ve müşterilerinin gözünde oldukça güvenilir ve pozitif imajını korumaya devam etmektedir.

Sağlık ve Hijyen

Sağlık ve hijyen koşullarını özenle işleyen ustalarımız tarafından tamamen elde üretilen, ilk günkü tadını ve kokusunu hatırlatan lezzetler üretmeyi sürdürerek, kadayıf sektörünün lider ismi konumunda, baklava sektörünün ise önde gelen isimleri arasında yerimizi almış olmanın haklı gururu ve sevinci içerisindeyiz.

İlk Günkü Tadını ve Kokusunu Hatırlatan Lezzetler

Yaşar Usta'nın gizli tarifi, yöresel fıstığı, doğal pancar şekeri, Urfa'nın sade yağı ve ustalarımızın hünerli elleriyle geleneksel burma kadayıf ve baklavalarımızı ilk günkü tadı ve kokusuyla şubelerimizden satın alabilirsiniz.
Sevgiler, saygılar sunarız. Sağlıcakla kalın.