YAŞAR USTA

1986'da küçük bir işletmesi olan Yaşar Usta, ilk günden beri ürettiği kadayıf ve baklava çeşitlerinin kalite ve lezzetini korumayı, günümüze kadar sürdürmeyi başarmıştır.

Yaşar Usta'ya göre, yaptığı işin kalitesine değer katan şey, şüphesiz ürettiği lezzetleri deneyimleyen müşterileri olmuştur.

Bu sayede, Yaşar Usta'nın 'Damak Tadınız ve Lezzet Anlayışınız'a olan inancıyla başlattığı bu yolculukta, Yaşar Usta Burma Kadayıf & Baklava ailesi olarak 8 şube ve e-ticaret mağazamız ile kalite ve lezzetimizden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz...

Geleneksel esnaflık ruhunu yaşatan, franchise sisteminin kaliteyi koruyamadığına inanan, kullandığı malzemeleri 40 yılı aşkın ticari dostluklarla temin eden Yaşar Usta'nın ailemize aktardığı tecrübeleri neticesinde;

Sütlü Bitter
Fıstıklı Burma Kadayıf
Cevizli Burma Kadayıf
Sütlü Fıstıklı Burma Kadayıf
Fıstıklı Dürüm
Kuru Baklava
Fıstıklı Baklava
Şöbiyet
Havuç Dilimi
Sütlü Nuriye
Ev Baklavası
Cevizli Baklava
Cevizli Kelebek

Sağlık ve Hijyen

Sağlık ve hijyen koşullarını özenle işleyen ustalarımız tarafından tamamen elde üretilen, ilk günkü tadını ve kokusunu hatırlatan lezzetler üretmeyi sürdürerek, kadayıf sektörünün lider ismi konumunda, baklava sektörünün ise önde gelen isimleri arasında yerimizi almış olmanın haklı gururu ve sevinci içerisindeyiz.

Zeytinburnu Merkez

Seyit Nizam Mah. Mevlana Cad. No: 52
Zeytinburnu / İstanbul
• 0212 510 55 55
• info@yasarusta.com

Şişli Prestij

Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:133/A
Şişli / İstanbul
• 0212 510 55 55
• info@yasarusta.com

İlk Günkü Tutkuyla Eski Günleri Hatırlatan Lezzetler

Ağızda inanılmaz bir lezzet keyfi sağlayan, bol bol dökülmüş yöresel Gaziantep fıstığı, Urfa'nın sade yağı ve ustalarımızın hünerli elleriyle geleneksel burma kadayıf ve baklavalarımızı ilk günkü tutkuyla huzurlarınıza takdim ederiz.